|
9 599 грн
|
|
9 599 грн
|
платежі
по 4 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 599 грн
|
|
9 599 грн
|
платежі
по 4 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGS6426SX |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Положення панелі управління спереду посередині, набір для переведення на інший тип газу, електронний світлодіодний індикатор стану полумя |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59,5 51 4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 56 48 см |
| Вага | 11 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Румунія |