|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | RI 161 C |
|---|---|
| Бренд | Indesit |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип нагрівальних елементів | Гофрована стрічка |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Так |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Таймер, Автовідключення, Захист від дітей, Індикатори залишкового тепла, Підтримка страви в теплому стані, Розпізнавання наявності посуду |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 4.6 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 4.2 х 9 см |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |