|
10 222 грн
|
|
10 222 грн
|
платежі
по 5 111 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 222 грн
|
|
10 222 грн
|
платежі
по 5 111 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Whirlpool |
|---|---|
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Таймер, Автовідключення, Захист від дітей, Індикатори залишкового тепла, Підтримка страви в теплому стані, Розпізнавання наявності посуду |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 4.9 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 4.1 х 49 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |