|
1 442 грн
|
|
1 442 грн
|
платежі
по 721 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 442 грн
|
|
1 442 грн
|
платежі
по 721 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | 2E |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Рекомендована площа обслуговування | 35 м |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Двигун 100 мідь |
| Матеріал лопатей | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 323220см |
| Діаметр | 30 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |