|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПідлоговий вентилятор колонного типу з потужністю 50 Вт, пультом дистанційного керування, таймером, датчиком температури та LEDдисплеєм. Вентилятор підтримує налаштування швидкості й обертання, а також режим морського бризу. brbrbСтильна прохолода bbrArdesto FNTR44X1W виконаний в сучасному дизайні, який впишеться в будьякий інтерєр, а конструкція колонного типу дозволить розташувати вентилятор навіть в самих маленьких приміщеннях. Для стійкої установки використовується кругла платформа. brbrbВеликі можливості bbrВентилятор отримав LEDдисплей, на якому відображається температура навколишнього середовища. На верхній частині розташована панель управління, а для зручного зберігання пульта ДУ передбачений спеціальний відсік. Серед налаштувань три режими швидкості, обертання, таймер до 15 годин, а також режим морського бризу.brp
Вентилятор ARDESTO колонний FNT-R44X1W
В наявності
Артикул: FNT-R44X1W
2 399 грн
Характеристики
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | колонний |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | Автоповорот |
| Додаткові характеристики | Турборежим |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 1100 х 310 х 310 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
Новий відгук або коментар