|
599 грн
|
|
599 грн
|
платежі
по 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
599 грн
|
|
599 грн
|
платежі
по 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Автоповорот |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Додаткові характеристики | Турборежим |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 39.5 х 28 х 20.8 см |
| Діаметр | 23 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |