|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Додаткові характеристики | Турборежим |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | зволоження |
| Функції | зволоження |
| Габарити | 1290 х 450 х 400 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |