|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbПотужний і функціональнийbppМеханічне управління реалізовано за допомогою двох клавіш, для дистанційного керування є пульт з чотирма кнопками. Потужність вентилятора 45 Вт, є три швидкості, таймер і два режими роботи постійний і періодичний. Обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні.ppbНадійна конструкціяbppДіаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. Надійну установку забезпечує хрестовина з розміром 52 см. У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті від 110 см до 125 см.p
Вентилятор ARDESTO підлоговий FN-R1608CB
В наявності
Артикул: FN-R1608CB
1 199 грн
Характеристики
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Додаткові характеристики | Автовідключення |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 1250 х 520 х 520 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
Новий відгук або коментар