|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Додаткові характеристики | 3 режими повітряного потоку включають режим НОРМАЛЬНИЙ, ПРИРОДНІЙ і СОН.НОРМАЛЬНИЙ дозволяє вручну вибирати швидкості роботи.ПРИРОДНІЙ режим іміт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 1250 х 630 х 630 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |