|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div rztoggle rztogglenavigationendclose rzhasoverflowpbНадійний рятівник у спекотне літоbpp Настільний вентилятор ECG FT 15a ідеальний помічник для літніх місяців. Прилад у білому кольорі можна використовувати для охолодження вітальні, спальні або навіть офісу. Компактні розміри є великою перевагою, так само як і невелика вага. Вага не перевищує 520 г. Це означає, що ви можете вільно переміщати вентилятор, якщо це необхідно, і він також підходить для подорожей. Захисна решітка захищає пропелери від пошкоджень і водночас запобігає неприємним травмам. Стабільна основа також є само собою зрозумілою.ppbВін ідеально підлаштовується під васbpp Настільний вентилятор ECG FT 15a оснащений пропелером діаметром 15 см, і ви можете вибрати одну з 2 швидкостей повітряного потоку. Ви можете легко адаптувати інтенсивність охолодження до поточної температури в приміщенні. Прилад також працює дуже тихо, тому вам не доведеться турбуватися про надмірний шум. Головку вентилятора можна повертати або нахиляти за потреби. Споживана потужність 20 Вт.pdiv
Вентилятор ECG FT 15A
В наявності
Артикул: FT 15A
680 грн
Характеристики
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Додаткові характеристики | Захисна сітка |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габарити | 195 х 180 х 160 мм |
| Діаметр | 15 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 0.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |
Новий відгук або коментар