|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbНастільний вентилятор ARDESTO FT23A білого кольоруb на круглій опорі підійде до будьякого інтерєру. Потужність вентилятора становить 30 Вт, а рівень шуму 60 дБ. Механічне керування здійснюється за допомогою двох клавіш для перемикання швидкості. Діаметр лопатей 23 см, а для безпеки використання у конструкції вентилятора передбачені захисні грати посиленої конструкції. Також встановлений захист від перегріву двигуна, кут нахилу вентилятора можна регулювати.p
Вентилятор ECG FT 23A
В наявності
Артикул: FT 23A
1 049 грн
Характеристики
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 395 х 280 х 208 мм |
| Діаметр | 23 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1.2 кгхв |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |
Новий відгук або коментар