|
1 679 грн
|
|
1 679 грн
|
платежі
по 840 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 679 грн
|
|
1 679 грн
|
платежі
по 840 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Einhell |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 5 |
| Рекомендована площа обслуговування | 5 м |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Кліпса 1 шт. |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габарити | 230 х 170 х 90 мм |
| Діаметр | 11 см |
| Колір виробника | Червоний |
| Вага | 0.476 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 36 |