|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПідлоговий вентилятор Grunhelm GFS4531 має 3 швидкості.ppbОсобливостіbpulliДіаметр захисної сітки 40 смliliРобота у поворотному режимі 90liliФіксація поворотного режимуliliРегульований нахил 0 30 liul
Вентилятор Grunhelm GFS-4531
В наявності
Артикул: GFS-4531
1 139 грн
Характеристики
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | автоповорот |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 650 х 500 х 150 см |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар