|
714 грн
|
|
714 грн
|
платежі
по 357 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
714 грн
|
|
714 грн
|
платежі
по 357 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Захисна сітка |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 295 х 280 х 170 мм |
| Діаметр | 23 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |