|
759 грн
|
|
759 грн
|
платежі
по 380 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
759 грн
|
|
759 грн
|
платежі
по 380 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Рекомендована площа обслуговування | 10 м |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Автовідключення |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 410 х 350 х 190 мм |
| Діаметр | 30 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |