|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 44 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | По висоті |
| Додаткові характеристики | регулювання висоти верхньої корзини |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Гарантійний термін | 12 |