|
2 184 грн
|
|
2 184 грн
|
платежі
по 1 092 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 184 грн
|
|
2 184 грн
|
платежі
по 1 092 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 5 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | 3 режими повітряного потоку включають режим НОРМАЛЬНИЙ, ПРИРОДНІЙ і СОН.НОРМАЛЬНИЙ дозволяє вручну вибирати швидкості роботи.ПРИРОДНІЙ режим іміт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Таймер |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 1230 х 390 х 290 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |