|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 5 |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Регулювання нахилу |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 1525 х 443 х 300 мм |
| Діаметр | 45 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 5,2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |