|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div rztoggle rztogglenavigationendclose rzhasoverflowdivpbНастільний вентилятор NEO TOOLS потужністю 45 Вт b це ефективне та універсальне рішення, яке забезпечує комфортне охолодження в будьякій кімнаті. Завдяки коливанню на 70 градусів (вліво та вправо) він рівномірно розподіляє повітря. Три робочі швидкості дозволяють вам налаштувати швидкість відповідно до ваших індивідуальних потреб. З максимальною продуктивністю повітря 50 мхв та швидкістю до 4.2 мс, він ефективно знижує температуру в офісі, спальні чи вітальні. Міцна конструкція, що поєднує ефективний двигун та крила з міцного поліпропілену, забезпечує довговічність та надійність пристрою.pbЗастосуванняbulliОхолодження офісних приміщень ідеально підходить для підтримки комфортної температури на робочому місці.liliЛегка циркуляція повітря Коливання на 70 градусів рівномірно розподіляє прохолодне повітря по всій кімнаті.liliЗберігає прохолоду під час навчання та роботи за столом Компактний розмір і тиха робота роблять його ідеальним для вашого столу.liliПідтримка вентиляції в невеликих приміщеннях Завдяки сильному потоку повітря (50 мхв) вентилятор допомагає покращити вентиляцію в приміщеннях.liuldivdiv
Вентилятор Neo Tools 90-011
В наявності
Артикул: 90-011
1 299 грн
Характеристики
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву |
| Матеріал лопатей | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габарити | 585 х 315 х 300 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |
Новий відгук або коментар