|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Підлоговий вентилятор Neo Tools, 90009 потужністю 50 Вт, діаметром 30 см, та 3 режимами швидкості. Надійний і надзвичайно ефективний вентилятор підлоги Neo Tools оснащений міцним двигуном потужністю 50 Вт, виготовленим зі 100 міді. Що забезпечує зручність використання протягом багатьох літніх сезонів. Вентилятор має три швидкості повітряного потоку. У вентилятора стійкий металевий хромований корпус і оптимальний діаметр 30 см.Стабільна опора з додатковими пластиковими ніжками, що не ковзають, яка гарантує, що вентилятор не буде рухатися під час роботи.
Вентилятор Neo Tools 90-009
В наявності
Артикул: 90-009
2 209 грн
Характеристики
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Електронне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Додаткові характеристики | Регулювання нахилу |
| Матеріал лопатей | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 400 х 385 х 200 мм |
| Діаметр | 30 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
Новий відгук або коментар