|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Neor |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Безлопатевий |
| Максимальна потужність | 1400 Вт |
| Управління | Електронне |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 820 х 210 х 210 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |