|
769 грн
|
|
769 грн
|
платежі
по 385 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
769 грн
|
|
769 грн
|
платежі
по 385 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Noveen |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 6 м |
| Максимальна потужність | 15 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Електронне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Акумуляторний |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 1768534мм |
| Діаметр | 8.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 180 г |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |