|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pВідчуйте на 30 тихішу роботу завдяки нашій інноваційній технології SilentWings. На дизайн наших лопатей вентилятора надихнули безшумні крила найтихішого планера природи сови. Це забезпечує тихіше охолодження з рівнем шуму всього 23 дБ (A) тихіше, ніж шепітppТривалий термін служби, рік за роком. Завдяки більш ніж 80річному досвіду очищення повітря компанія Philips проводить понад 110 ретельних тестів своїх вентиляторів перед випуском, щоб забезпечити високу якість і продуктивність.ppДальність повітряного потоку може досягати 25 метрів. Насолоджуйтеся максимальним комфортом і бадьорим, де б ви не були. Кожен у кімнаті відчуває прохолодний вітерець.ppНасолоджуйтеся прохолодною та тихою ніччю в безшумному режимі сну. Цей режим поступово знижує швидкість вентилятора до найнижчого значення протягом 30 хвилин, дозволяючи вам заснути природним чином, заощаджуючи енергію.ppРежим природного бризу імітує свіжий вітерець. Інтенсивність і швидкість повітря плавно змінюється від високого до низького, створюючи природні та підбадьорливі відчуття в приміщенні протягом усього року.ppНасолоджуйтеся легким вітерцем або сильнішим повітряним потоком за допомогою цього універсального вентилятора з 3 налаштуваннями швидкості, режимом природного бризу та тихим режимом сну. Виберіть налаштування, яке вам найкраще підходить, розслабтесь і насолоджуйтесь.ppІндивідуальний комфорт завдяки автоматичному обертанню вентилятора, що нахиляється на 180deg, який подає освіжаюче повітря за потреби mdash для прямого охолодження або циркуляції повітря по всій кімнаті.br Наш вентилятор легко поєднує в собі комфорт і простоту. Прихована конструкція лопаті вентилятора забезпечує чисту та мінімалістичну естетику. Компактний і непомітний, він економить простір без шкоди для продуктивності.ppКомпактна конструкція, яку можна розмістити на столі без шкоди для продуктивності. Вентилятор важить лише 2,4 кг, його легко транспортувати та забезпечує такий же комфорт як на столі, так і на ліжку. Вентилятор також легко чистити. Просто протріть його вологою тканиною.ppНалаштуйте охолодження за допомогою практичної функції таймера. Плануйте до 12 годин наперед.ppnbspp
Вентилятор PHILIPS CX3050/01
В наявності
Артикул: CX3050/01
3 799 грн
Характеристики
| Бренд | PHILIPS |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 25м |
| Максимальна потужність | 27 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Електронне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБ |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Таймер |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 2637,526см |
| Діаметр | 22 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
Новий відгук або коментар