|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
p stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongВелика площа охоплення повітряним потоком для комфортного охолодженняstrongbr Вихідний отвір для повітря є широким і високим, що забезпечує максимальне охоплення і швидке охолодження всього приміщення. Завдяки функції осциляції, що дозволяє вентилятору обертатися під кутом 60deg, охолоджене повітря може досягти будьякого куточка, забезпечуючи прохолоду та комфортну атмосферу у всьому приміщенні.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongРежим для будьякого настроюstrongbr Налаштуйте роботу вентилятора відповідно до своїх потреб (легкий бриз або потужніший потік повітря) за допомогою трьох швидкісних режимів. Завдяки трьом універсальним режимам ndash Normal (Звичайний), Natural Wind (Природний вітер), Quiet Sleep (Тихий сон) ndash ви можете обрати ідеальний режим, що відповідає вашим побажанням, і створити відчуття абсолютного комфорту.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongАромотерапія для свіжості у вашій оселіstrongbr Посильте ефект охолодження, розпиливши у повітрі улюблені ефірні олії і створивши заспокійливу свіжу атмосферу. Доповнення у вигляді дифузора ароматів дозволяє створити ідеальну атмосферу для приємного відпочинку та гарного самопочуття.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongРежим Quiet Sleep (Тихий сон) для комфорту вночіstrongbr Насолоджуйтеся спокійним безтурботним сном із режимом Quiet Sleep (Тихий сон). Цей режим поступово знижує швидкість вентилятора до мінімальної протягом 30 хвилин, дозволяючи вам спокійно заснути й одночасно заощаджуючи енергію.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongВідчуйте подих вітерця з режимом Natural Wind (Природний вітер)strongbr Впустіть у кімнату подих свіжого бризу з режимом Natural Wind (Природний вітер) і насолоджуйтеся більш природним і освіжаючим повітрям, не виходячи з дому.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongЗаощаджуйте електроенергію і позбудьтесь незручностей за допомогою функції таймераstrongbr Установіть таймер від 1 до 7 годин, що дозволить вам насолоджуватися прохолодним повітрям протягом бажаного часу, а також заощаджувати електроенергію і скорочувати витрати. Наш вентиляторвежа потужністю 40 Вт є енергоефективним і споживає менше енергії, ніж звичайна лампочка.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongВитончений і компактний дизайнstrongbr Мінімалістичний привабливий дизайн, який органічно впишеться в будьякий інтерrsquoєр. Витончений компактний дизайн дозволяє розміщати вентилятор у спальні, офісі, кухні та інших місцях з обмеженим простором. Розташуйте вентиляторвежу в кутку або біля стіни, щоб він вам не заважав.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongОсциляція 60deg дозволяє досягти будьякого куточкаstrongbr Оптимальна осциляція забезпечує циркуляцію повітря по всій кімнаті. Забудьте про нерівномірне охолодження чи задушливе повітря, лише комфорт і прохолода.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongЗручність керування одним дотиком завдяки пульту дистанційного керування і сенсорній панелі керуванняstrongbr Сенсорна панель керування і ергономічний пульт дистанційного керування дозволять легко використовувати вентиляторвежу в будьякій кімнаті.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongРетельно перевірено на довговічність і якістьstrongbr Обираючи Philips, ви обираєте надійний бренд із більш ніж 80річним досвідом і інноваціями в галузі покращення якості повітря. Наш вентиляторвежа проходить понад 110 обовrsquoязкових випробувань, щоб забезпечити вам надійний і довговічний комфорт сьогодні та завтра.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongВисокоефективний і довговічний мідний двигунstrongbr Наш високоякісний мідний двигун створений для повсякденної роботи. Він створює потужний повітряний потік при мінімальному рівні шуму, забезпечуючи максимальну продуктивність і комфорт.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongДодатковий спокій завдяки замку від дітейstrongbr Захистіть малюків і вентиляторвежу один від одного. Ця функція не дозволить допитливим рученятам змінювати налаштування вентилятора, а ви зможете розслабитися і не турбуватися.p
Вентилятор Philips колонний CX5535/00
В наявності
Артикул: CX5535/00
4 999 грн
Характеристики
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Безлопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | Автоповорот |
| Рівень шуму, дБ | 46 Дб |
| Додаткові характеристики | блокування від дітей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Таймер |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 1048 х 310 х 310 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар