|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pНасолоджуйтеся потужним охолодженням із мінімальним рівнем шуму та споживання енергії. Цей вентилятор, що самостійно обертається і розроблений для забезпечення високої продуктивності, швидко охолоджує все приміщення. За бажанням він також може поширювати улюблені аромати. Вихідний отвір для повітря є широким і високим, що забезпечує максимальне охоплення та швидке охолодження всього приміщення. Завдяки функції осциляції, що дозволяє вентилятору обертатися під кутом 60, охолоджене повітря може досягти будьякого куточка, забезпечуючи прохолоду та комфортну атмосферу у всьому приміщенні.p bВелика площа охоплення повітряним потоком для комфортного охолодження bp Вихідний отвір для повітря є широким і високим, що забезпечує максимальне охоплення та швидке охолодження всього приміщення. Завдяки функції осциляції, що дозволяє вентилятору обертатися під кутом 60, охолоджене повітря може досягти будьякого куточка, забезпечуючи прохолоду та комфортну атмосферу у всьому приміщенні. p bРежим для будьякого настрою bp Налаштуйте роботу вентилятора відповідно до своїх потреб (легкий бриз або потужніший потік повітря) за допомогою трьох швидкісних режимів. Завдяки трьом універсальним режимам Normal (Звичайний), Natural Wind (Природний вітер), Quiet Sleep (Тихий сон) ви можете обрати ідеальний режим, що відповідає вашим побажанням, і створити відчуття абсолютного комфорту. p bАромотерапія для свіжості у вашій оселі bp Посильте ефект охолодження, розпиливши у повітрі улюблені ефірні олії і створивши заспокійливу свіжу атмосферу. Доповнення у вигляді дифузора ароматів дозволяє створити ідеальну атмосферу для приємного відпочинку й гарного самопочуття (1). p bРежим Quiet Sleep (Тихий сон) для комфорту вночі bp Насолоджуйтеся спокійним безтурботним сном із режимом Quiet Sleep (Тихий сон). Цей режим поступово знижує швидкість вентилятора до мінімальної протягом 30 хвилин, дозволяючи вам спокійно заснути й одночасно заощаджуючи енергію. p bВідчуйте подих вітерця з режимом Natural Wind (Природний вітер) bp Впустіть у кімнату подих свіжого бризу з режимом Natural Wind (Природний вітер) і насолоджуйтеся більш природним та освіжаючим повітрям, не виходячи з дому. p bЗаощаджуйте електроенергію та позбавтесь незручностей за допомогою функції таймера bp Установіть таймер від 1 до 7 годин, що дозволить вам насолоджуватися прохолодним повітрям протягом бажаного часу, а також заощаджувати електроенергію і скорочувати витрати. Наш вентиляторвежа потужністю 40 Вт є енергоефективним та споживає менше енергії, ніж звичайна лампочка. p bВитончений та компактний дизайн bp Мінімалістичний привабливий дизайн, який органічно впишеться в будьякий інтерєр. Витончений компактний дизайн дозволяє розміщати вентилятор у спальні, офісі, кухні та інших місцях з обмеженим простором. Розташуйте вентиляторвежу в кутку або біля стіни, щоб він вам не заважав. p bОсциляція 60 дозволяє досягти будьякого куточка bp Оптимальна осциляція забезпечує циркуляцію повітря по всій кімнаті. Забудьте про нерівномірне охолодження чи задушливе повітря, лише комфорт і прохолода. p bЗручність керування одним дотиком завдяки пульту дистанційного керування та сенсорній панелі керування bp Сенсорна панель керування і ергономічний пульт дистанційного керування дозволять легко використовувати вентиляторвежу в будьякій кімнаті. p bРетельно перевірено на довговічність і якість bp Обираючи Philips, ви обираєте надійний бренд із більш ніж 80річним досвідом та інноваціями в галузі покращення якості повітря. Наш вентиляторвежа проходить понад 110 обовязкових випробувань, щоб забезпечити вам надійний і довговічний комфорт сьогодні та завтра. p bВисокоефективний та довговічний мідний двигун bp Наш високоякісний мідний двигун створений для повсякденної роботи. Він створює потужний повітряний потік за мінімального рівня шуму, забезпечуючи максимальну продуктивність і комфорт. p bДодатковий спокій завдяки замку від дітей bp Захистіть малюків та вентиляторвежу один від одного. Ця функція не дозволить допитливим рученятам змінювати налаштування вентилятора, а ви зможете розслабитися і не турбуватися. p pp
Вентилятор Philips колонний CX5535/11
В наявності
Артикул: CX5535/11
4 999 грн
Характеристики
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Безлопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | Автоповорот |
| Рівень шуму, дБ | 46 Дб |
| Додаткові характеристики | Живлення від мережі |
| Матеріал лопатей | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 104.8 x 31 x 31 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар