|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pДальність повітряного потоку може досягати 30 метрів. Насолоджуйтеся максимальним комфортом і бадьорим, де б ви не були. Кожен у кімнаті відчуває прохолодний вітерець.ppВідчуйте на 30 тихішу роботу завдяки нашій інноваційній технології SilentWings. На дизайн наших лопатей вентилятора надихнули безшумні крила найтихішого планера природи сови. Це забезпечує тихіше охолодження з рівнем шуму всього 19 дБ (A) тихіше, ніж шепітppТривалий термін служби, рік за роком. Завдяки більш ніж 80річному досвіду очищення повітря компанія Philips проводить понад 110 ретельних тестів своїх вентиляторів перед випуском, щоб забезпечити високу якість і продуктивність.ppНасолоджуйтеся прохолодною та тихою ніччю в безшумному режимі сну. Цей режим поступово знижує швидкість вентилятора до найнижчого значення протягом 30 хвилин, дозволяючи вам заснути природним чином, заощаджуючи енергію.ppРежим природного бризу імітує свіжий вітерець. Інтенсивність і швидкість повітря плавно змінюється від високого до низького, створюючи природні та підбадьорливі відчуття в приміщенні протягом усього року.ppНасолоджуйтеся легким вітерцем або сильнішим повітряним потоком за допомогою цього універсального вентилятора з 3 налаштуваннями швидкості, режимом природного бризу та тихим режимом сну. Виберіть налаштування, яке вам найкраще підходить, розслабтесь і насолоджуйтесь.ppВічний дизайн, оптимізований для продуктивності та створений для елегантності. Завдяки прихованим лопатям вентилятора та мінімалістичній естетиці цей вентилятор ідеально впишеться в будьяке середовище, чи то в спальні вночі, чи в будьякій іншій кімнаті вдень.ppМодель 2в1 для столу або підлоги, яка адаптується до вашого середовища, вона поєднує потужність більшого вентилятора з сучасним елегантним дизайном, який ідеально впишеться у ваш будинок.ppНалаштуйте охолодження за допомогою практичної функції таймера. Плануйте до 12 годин наперед.ppЗавдяки інтуїтивно зрозумілому дизайну ви можете зібрати наш вентилятор усього за кілька хвилин. Вентилятор також легко чистити. Просто протріть його вологою тканиною.nbspp
Вентилятор Philips підлоговий CX2550/00
В наявності
Артикул: CX2550/00
3 999 грн
Характеристики
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 7 |
| Максимальна потужність | 48 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Рівень шуму, дБ | 46 Дб |
| Додаткові характеристики | обертання 90 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Таймер |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 1250 х 400 х 370 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар