|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 35 м |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Електронне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Рівень шуму, дБ | 46 Дб |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 1254037см |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |