|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПобутові вентилятори мають досить широкі функціональні можливості. brІ в ряді випадків вони цілком можуть замінити більш дорогі кондиціонери. brТак, сучасні побутові вентилятори здатні не тільки освіжати, але і очищати, а також іонізувати повітря. brКрім того, багато побутових вентиляторів оснащені датчиками контролю вологості. brВи також можете запрограмувати підлоговий вентилятор на певний час включення і виключення. brДодатковий комфорт забезпечують також інші приємні дрібниці. brСучасні побутові вентилятори мають дистанційне керування, підсвічування дисплея і датчик присутності.brbrbВентилятор RAT01E від ROTEXb можна розмістити, де вам зручно, завдяки компактним розмірам на столі, на шафі, на тумбочці. brДаний настільний вентилятор до речі і в кабінеті, і на кухні. brЦей тип вентиляторів відрізняється компактними розмірами. brВентилятор має захисну решітку, що виключає потрапляння в працюючі лопасті руки або будьякого іншого предмета. brНаявність двох швидкісних режимів дозволяє регулювати(зменшувати або збільшувати) силу вітру.brПрилад оснащений функцією повороту, за рахунок чого повітря рівномірно розподіляється по приміщенню.brp
Вентилятор Rotex RAT01-E
В наявності
Артикул: RAT01-E
649 грн
Характеристики
| Бренд | Rotex |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 3.5 м |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Автовідключення |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 285 х 255 х 155 мм |
| Діаметр | 23 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
Новий відгук або коментар