|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Існує безліч способів позбавиться від літньої спеки. Але якщо у Вас немає можливості купити кондиціонер, то недорогий вентилятор ROTEX RAT02E це оптимальне рішення. Даний прилад відрізняється мобільністю, ергономічним дизайном і досить високою потужністю 20 Вт, що гарантує потужний потік повітря. Модель має невелику вагу, тому його легко переносити з місця на місце. Особливістю даного вентилятора вважається можливість регулювання кута нахилу. Вентилятор Rotex RAT02E відрізняється компактними розмірами. Він має захисну решітку, яка виключає попадання в працюючі лопаті руки або якогонебудь іншого предмета. Наявність трьох швидкісних режимів дозволяє регулювати силу вітру.brbr
Вентилятор Rotex RAT02-E
В наявності
Артикул: RAT02-E
799 грн
Характеристики
| Бренд | Rotex |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 5 м |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Автовідключення |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 360 х 380 х 190 мм |
| Діаметр | 30 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
Новий відгук або коментар