|
749 грн
|
|
749 грн
|
платежі
по 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
749 грн
|
|
749 грн
|
платежі
по 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | WetAir |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 5 |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 370 х 325 х 136 мм |
| Діаметр | 25 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |