|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AENO |
|---|---|
| Артикул | AGS0002 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 110 |
| Потужність | 1190 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Функції | блокування для постійної подачі пари |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Розміри, см | 28 х 16 х 12.5 см |
| Країна виробництва | Китай |