|
2 299 грн
|
|
2 299 грн
|
платежі
по 1 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 299 грн
|
|
2 299 грн
|
платежі
по 1 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AENO |
|---|---|
| Артикул | AGS0003 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 250 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | Є |
| Функції | Знімний резервуар для води |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 0.95 кг |
| Розміри, см | 29.3 х 20.1 х 12.8 см |
| Країна виробництва | Китай |