|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BRAUN |
|---|---|
| Артикул | GS7077BK |
| Об'єм резервуара для води | 250 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Особливості | насадка для делікатних тканин |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Розміри, см | 27 х 13.7 х 11.8 см |
| Країна виробництва | Китай |