|
2 519 грн
|
|
2 519 грн
|
платежі
по 1 260 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 519 грн
|
|
2 519 грн
|
платежі
по 1 260 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | GS609C |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 1700 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Особливості | регулювання висоти стійки |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Зелений |
| Вага | 4 кг |
| Розміри, см | 36.5 х 28.8 х 28 см |
| Країна виробництва | Китай |