|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbВертикальний відпарювач Grunhelm GS620b видаляє навіть стійкі складки і дбайливо відпарює всі типи тканини. Завдяки компактному розміру і відсутності потреби у дошці для прасування цей ефективний відпарювач зручно і легко використовувати кожен день, щоб освіжити і продезінфікувати речі та інші вироби з тканини, наприклад, диван або штори. Завдяки потужності 1600 Вт та постійному пару до 38 гхв відпарювач заощадить ваші сили та час, забезпечуючи якісний догляд за речами.p
Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
В наявності
Артикул: GS620
2 249 грн
Характеристики
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | GS620 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 2700 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | регулювання висоти стійки |
| Функції | блокування для постійної подачі пари |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 3 кг |
| Розміри, см | 152 х 31 х 23 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар