|
3 169 грн
|
|
3 169 грн
|
платежі
по 1 585 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 169 грн
|
|
3 169 грн
|
платежі
по 1 585 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Magio |
|---|---|
| Артикул | MG330 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 1600 |
| Потужність | 1800 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | готовність до роботи 30 с |
| Функції | блокування для постійної подачі пари |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 4.5 кг |
| Розміри, см | 150 х 36 х 29 см |
| Країна виробництва | Китай |