|
18 499 грн
|
|
18 499 грн
|
платежі
по 9 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 499 грн
|
|
18 499 грн
|
платежі
по 9 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS |
|---|---|
| Артикул | AIS854080 |
| Тип | Прасувальна система |
| Об'єм резервуара для води | 1200 |
| Потужність парового удару, г/хв | 300 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2 кг |
| Особливості | зйомний резервуар для води |
| Функції | Автовідключення, Система самоочищення, Захист від накипу, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | система захисту від накипу |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 11.9 кг |
| Розміри, см | 50.5 x 49.5 x 155 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |