|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PRIME Technics |
|---|---|
| Артикул | PSI 1525 B |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 260 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Режими | постійний пар |
| Особливості | Знімний резервуар для води |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Розміри, см | 29 х 14 х 13 см |
| Країна виробництва | Китай |