|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | IT2460E0 |
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 1500 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1800 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Особливості | регулятор потужності пара, зйомний резервуар для води, час автономної роботи 40 хв, 45секундний час нагрівання, 2 рівня подачі пари |
| Функції | Автовідключення, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | система захисту від накипу |
| Колір виробника | Білий, бірюзовий |
| Вага | 4,2 кг |
| Розміри, см | 49.5 x 167 x 30.5 см |
| Країна виробництва | Китай |