|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | IT3280E1 |
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 9 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 2 |
| Особливості | захисна рукавиця |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Система самоочищення, Вертикальне відпарювання |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 5 кг |
| Розміри, см | 433 x 369 x 370 мм |
| Країна виробництва | Китай |