|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | STH703010 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 100 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Режими | Вертикальне відпарювання, Автовідключення, Система краплястоп |
| Довжина шнура | 2.5 4.5 Джсм |
| Особливості | Знімний резервуар для води |
| Функції | Автовідключення, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1.4 кг |
| Розміри, см | 355 х 141 х 129 мм |
| Країна виробництва | Китай |