|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | STH300020 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 100 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1000 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2 |
| Особливості | зйомний резервуар для води, готовність до роботи 30 с |
| Функції | Знімний резервуар для води |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 0.812 кг |
| Розміри, см | 21.9 x 16.7 x 9.4 см |
| Країна виробництва | Китай |