|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | IT3480E1 |
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 9 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2 |
| Особливості | захист від накипу, 45секундний час нагрівання, знімна ємність для води |
| Функції | складана конструкція |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 4,7 кг |
| Розміри, см | 1611 x 457 x 296 мм |
| Країна виробництва | Китай |