|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbАктуальний помічник Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRYbbrТакий накопичувальний водонагрівач від компаніївиробника Ariston дає можливість відчути повний комфорт користування будьякій людині незалежно від того де він використовує таку техніку в приватному будинку або квартирі, для особистих, або комерційних цілей. Він в будьякому випадку здатний підтримувати необхідну температуру води і раціонально використовувати ресурси. За рахунок потужності в 1800Вт Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY здатний нагрівати воду в кількості 50 літрів за півгодини (1 година 27 хвилин), а завдяки спеціальним високоякісним і екологічних матеріалів нагріта рідина зберігає тепло протягом тривалого часу без постійної необхідності підтримувати температуру. Бак виготовлений з нержавіючої сталі, а всередині покритий емаллю, яка здатна витримати досить тривалий цикл експлуатації.ppbПростота і легкість взаємодії з водонагрівачемbbrЗа рахунок вертикального бака циліндричної форми Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY може поміститися в тісне і вузьке приміщення, що робить його потрібним, враховуючи і те, наскільки демократична ціна даного товару. У комплекті до водонагрівача передбачено надійне кріплення на стіну. Для більш комфортного управління все елементи регулювання знаходяться спереду. Всі настройки доступні навіть користувачам, у яких не було раніше досвіду користування подібними пристроями. Для більш зрозумілою роботи з системою є ЖКдисплей, на якому при неполадках зявляється повідомлення.ppbПідігрів нового рівняbbrДана модель водонагрівача працює за допомогою двох тенів, які здатні нагрівати воду до 80 С. Конструкція самих ТЕНів розроблена таким чином, що удар електричним струмом при поломці апарату практично неможлива. Крім цього, вона гарантує мінімальну скупчення опадів і утворення накипу через роботу з жорсткою водою.p
Водонагрівач електр. Ariston круглий BLU1 ECO PL DRY
В наявності
Артикул: 3201457
12 100 грн
Характеристики
| Бренд | Ariston Climate |
|---|---|
| Артикул | 3201457 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Час нагріву | 11 хв (до 45С) |
| Потужність | 1800 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 758 |
| Ширина | 450 |
| Вага | 20,5 кг |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар