|
8 200 грн
|
|
8 200 грн
|
платежі
по 4 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 200 грн
|
|
8 200 грн
|
платежі
по 4 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ariston Climate |
|---|---|
| Артикул | 3201454 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2.62 г (до 45С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 758 |
| Ширина | 450 |
| Вага | 20,5 кг |
| Країна виробництва | Італія |