|
26 775 грн
|
|
26 775 грн
|
платежі
по 13 388 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
26 775 грн
|
|
26 775 грн
|
платежі
по 13 388 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ariston Climate |
|---|---|
| Артикул | 3629065 |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | SMARTкерування |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2.19 г (до 63С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | цифровий термометр |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 1250 |
| Ширина | 580 |
| Вага | 37 кг |
| Країна виробництва | Китай |