|
21 677 грн
|
|
21 677 грн
|
платежі
по 10 839 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 677 грн
|
|
21 677 грн
|
платежі
по 10 839 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 306087 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2.49 г |
| Пульт | Так |
| Потужність | 1200 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | захист від замерзання |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 1053 |
| Ширина | 490 |
| Вага | 35.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |