|
8 235 грн
|
|
8 235 грн
|
платежі
по 4 118 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 235 грн
|
|
8 235 грн
|
платежі
по 4 118 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 306341 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Час нагріву | 1.18 год |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 367 мм |
| Висота | 806 |
| Ширина | 353 |
| Вага | 16.2 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |