|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Малолітражні і компактні водонагрівачі серії SimpatEco, підходять для установки в невеликих і вузьких приміщеннях в безпосередній близькості до точки споживання гарячої води. В залежностi вiд iнтерєрного рiшення та прокладених комунiкацiй, прилади можуть бути встановлені над або під змішувачем. Ці малолітражні електричні водонагрівачі розроблені обємом на 10 та 15 літрів.pbrpbТехнічні характеристики бойлера TesybpulliОбєм бойлера 10 літрівliliНомінальна потужність 1500 ВтliliЧас нагріву t 45K (15 60) 20 хвилинliliРічне споживання електроенергії AEC 535 кВтчliliЕнергетичний клас BliliМонтаж Під раковиноюlilidivTout of the box 60 C MAX40 13 Ldivliulp
Водонагрівач TESY SimpatEco Compact GCU
В наявності
Артикул: 305922
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 305922 |
| Об'єм | 10 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 0.20 г (до 65С) |
| Пульт | Так |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 257 мм |
| Висота | 384 |
| Ширина | 372 |
| Вага | 47 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар