|
16 699 грн
|
|
16 699 грн
|
платежі
по 8 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 699 грн
|
|
16 699 грн
|
платежі
по 8 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | SUPERESD50V9TIKI |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 1.38 г (до 63С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | високоякісна ізоляція |
| Елементи управління бойлером | індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 445 мм |
| Висота | 690 |
| Ширина | 420 |
| Вага | 24 кг |
| Країна виробництва | Китай |